ABISTAJA OÜ – Kvaliteetne töö mõistliku hinnaga

Pakume ehitus ja remonditööde teenust Tallinnas ja Harjumaal.

Oleme usaldusväärne partner, kes peab kinni eelarvest ja kokkulepetest! Pakume ausat asjaajamist ja tagame ehitustööde hea kvaliteedi garantiiga.

Renoveerime kortermajade trepikodasid, kortereid ja eramaju, ehitame ja remondime vannitube ning saunasid. Meie ehitajatel on põhjalik kogemus Eesti ja Euroopa ehitusturult – me mõtleme kaasa ja oleme kliendi vajaduste suhtes paindlikud.

Soovite hinnapakkumist suurtele või väiksematele ehitustöödele? Saatke meile info soovitud tööde kohta ja saame teha konkreetse hinnapakkumise. Suuremate objektide puhul Harjumaast väljaspool võtke meiega ühendust – ehk saame aidata.

Teil on vaja teha torutöid, paigaldada parketti, renoveerida vannituba, remontida korter või ehitada maja? Võtke meiega ühendust – teeme ehitustöid kvaliteetselt ja mõistliku hinnaga.

Ehitaja.com

Aastate jooksul oleme pakkunud ehitustöid nii eraklientidele, omavalitsustele kui ettevõtetele.

Harjumaa
Tallinn

AK Gramen OÜ

uudised, näpunäited ja ideed

Ehitaja.com blogi

  • Plaatvundament on populaarne ja efektiivne lahendus paljudele ehitusprojektidele, pakkudes nii kiiret paigaldust kui ka sobivust erinevatele pinnasetüüpidele. Ehitusprotsess nõuab siiski professionaalseid teadmisi ja oskusi, alates pinnase ettevalmistusest kuni betooni valamiseni, et tagada konstruktsiooni pikaealisus ja tugevus.

  • Hommikul ärgates külastad esimese ruumina vannituba. Tõenäoliselt teed seda ka õhtul viimase tegevusena enne uinumist. Samamoodi talitavad ka teised pereliikmed. See tähendab, et vannituba amortiseerub ning seda võrdlemisi kiiresti.

  • Taotle vee-ja kanalisatsioonisüsteemide rajamise toetust riigilt! Eesti riik toetab hajaasustusprogrammiga majapidamiste veesüsteemide, kanalisatsioonisüsteemide, juurdepääsuteede ning autonoomsete elektrisüsteemidega seotud tegevusi.