Garaažiuste, väravate ja tõkkepuude müük, projekteerimine ja paigaldus

Turvalised tõkkepuude, väravate ja garaažiuste lahendused

Muuda oma aed ja garaaž turvalisemaks – kaitse oma vara võõraste eest. Kvaliteetsed ja professionaalselt paigaldatud garaažiuksed ja väravad muudavad elu lihtsamaks ja mugavamaks – töökindlad ja kasutajasõbralikud lahendused.

Liitu meie infokirjaga!

Soovid rohkem infot parimatest ehituspraktikatest, uutest materjalidest ja sisekujundusnippidest? Saada meile oma e-posti aadress!

Paigaldame garaažiuksi uutele ja vanadele majadele. Garaažiuksed on iga kodu oluline osa. Vajad garaažiust, kuid ei tea, millist valida? Võta meiega ühendust ja leiame sobiva lahenduse! Kvaliteetsed ja ja töökindlad garaažiuksed muudavad kodu turvalisemaks ja mugavamaks.

Erinevad aiaväravad on muutunud väga töökindlaks ja kasutajasõbralikuks, muutes su kodu turvaliseks ja ilusaks paigaks.

Soovite vana värava asemele kaasaegset ja mugavat automaatikaga väravat? Paigaldame nii liug-, tiib-kui ka jalgväravaid nii kivi-kui metallpostide vahele.

Suurused määrate Teie ehk kõik väravate kõrgused ja laiused on vastavalt Teie vajadustele ja soovidele. Meie käest saab tellida ka ilma automaatikata väravaid.

Automaatselt juhitav tõkkepuu on hea ja mugava lahendus, kui on vaja kaitsta ala, kus soovite vältida võõraid autosid ning kuhu võiks ligipääs olla ainult volitatud isikutele. Tõkkepuu on väga töökindel, kestes regulaarse hoolduse korral palju aastaid. Paigaldame neid erinevatesse kohtadesse, nii eramaale, parklatesse kui ka avalikesse kohtadesse.

Kuna tööstuslikud uksed peavad olema töökindlad, kvaliteetsed ning hea automaatikaga, siis soovitame hoolikalt valida, kust ja kellelt tööstuslikke uksi osta ja paigaldada lasta.

Meie pakume nii tööstushoonete sekstsioonuksi, kiirrulluksi ning rulluksi ja rullvõresid. Kõik uksed on ilmastikukindlad, olles kaetud polüestervärviga, mis peab vastu nii kuumale päikesele kui ka karmile talvepakasele.

Nii ei pea te uste töötamise pärast erinevate temperatuuride korral muretsema. Soojuskadu on meie uste puhul minimaalne, mis tagab Teile küttekulude kokkuhoiu ning soojemad tööruumid.

Soovid oma kodu või äripinna turvaliste väravate, tõkkepuude ja garaažiustega turvalisemaks muuta?

Võta meiega ühendust. Vastame kiiresti Sinu päringule – helista või kirjuta.
Aastate jooksul oleme pakkunud ehitusteenuseid nii eraklientidele, omavalitsustele kui ettevõtetele.

Olgu objekt väike või suur – töö olgu korralik!

Registrikood: 11386445
KMKR nr: EE101154156

Töid teostame Tallinnas ja Harjumaal