Vannitoa remont Tallinnas ja Harjumaal

Vannitubade ehitus ja remont

Vannitoa remont, renoveerimine ja ehitus. Teostame vannitubade remonditöid ideest kuni teostuseni. Soovid uut vannituba, aga ei tea täpselt millist? Võta meiega ühendust ja leiame lahenduse.

Vannitoa remont on korteri remondi juures tavaliselt üks kulukamaid ja ajamahukamaid remonditöid. Põhjus on lihtne – maja üldjuhul kõige väiksema ruumi renoveerimine on tegelikkuses kõige keerukam. Vannitoa remont nõuab põhjalikku planeerimist ja mitmeid erinevaid spetsialisti oskusi, et see saaks tehtud kiiresti ja vastavalt koostatud eelarvele.

Loomulik soov on vannitoa remontimist alustada lammutamisest, kuid probleemide ennetamiseks soovitame võtta aega planeerimiseks. Mõtle läbi küsimused:

 • Kui suur on eelarve?
 • Kui põhjaliku remondi peaks ette võtma?
 • Kas soovid duši või vanni?
 • Millised peaksid olema plaadid ja kas vannituba peab olema kogu ulatuses plaaditud?
 • Millist vannitoakeraamikat ja sanitaarseadmeid kasutada?
 • Kas ja kuhu paigutada pesumasin?
 • Millist vannitoamööblit vaja on?

Kui põhjalik plaan paigas, on oluliselt lihtsam planeerida eelarvet ja ka remonditöödeks kuluvat aega.

Pärast planeerimist on mõistlik tellida need materjalid, mille kogus juba planeerimisjärgselt teada – ning alles siis asuda lammutustööde juurde. Kui plaanid vannitoa kapitaalremonti, järgnevad lammutusele aluspinna ettevalmistus, torutööd, elektritööd, hüdroisoleerimine, plaatimine ja viimistlustööd. Alles siis on kord vannitoakeraamika, sanitaarseadmete ja mööbli komplekteerimine ning paigalduse käes.

Kogu protsess on täpselt nii keeruline kui see kõlab ja väikesed vead iga etapi juures võivad viia katastroofilise lõpptulemuseni.

Meie kogenud ehitajad aitavad panna paika plaani vannitoa renoveerimiseks ja selle ka kvaliteetselt täide viia – arvestades kokku lepitud ajagraafikut ja eelarvet.

Võta meiega ühendust ja küsi vannitoa remonditöödele pakkumist – anname oma töödele garantii!

Liitu meie infokirjaga!

Soovid rohkem infot parimatest ehituspraktikatest, uutest materjalidest ja sisekujundusnippidest? Saada meile oma e-posti aadress!

Pakume vannitubade ja duširuumide remondi ja ehitusteenust. Vastavalt tellija soovidele rajame uue vannitoa nullist või kaasajastame olemasolevat. Võtame enda kanda nii elektri-, ventilatsiooni-, san-tehnilised ja muud vajalikud ehitustööd kuni viimistluseni välja.

Töid teostame Tallinnas ja Harjumaal.
Tehtud töödele anname garantii.

 • Boiler katki?

 • WC pott vajab vahetust?

 • Soovid vana vanni asemele kaasaaegsemat?

 • Dushinurk on oma aja ära elanud?

 • Segisti ei tööta?

 • Midagi muud – küsi meie käest!

Teostame erinevaid san. tehnilisi parandustöid vannitoas, WC-s ja köögis Tallinnas ja Harjumaal.
Lihtsamate tööde hinnad al. 96€.

Kas Sinu vannituba on väsinud ja kulunud ilmega?

Teostame kõiki plaatimistöid märgades ruumides, köökides jne. Paigaldame erinevaid keraamilisi, looduskivist ja marmorist plaate.

Kui soovid vannitoale uut välimust anda, teostame vannitubade üleplaatimist. Soovi korral eemaldame vannitoast san. tehnika ja mööbli ning paigaldame need pärast renoveerimistöid tagasi.

Vajadusel ehitame välja uued vaheseinad ning pakume põrandate ja seinte plaatimist ka esikutes, köökides ning teistes ruumides.

Küsi rohkem infot vannitoa remondi ja ehituse kohta!

Võta meiega ühendust. Vastame kiiresti Sinu päringule – helista või kirjuta.
Aastate jooksul oleme pakkunud ehitusteenuseid nii eraklientidele, omavalitsustele kui ettevõtetele.

Olgu objekt väike või suur – töö olgu korralik!

Registrikood: 11386445
KMKR nr: EE101154156

Töid teostame Tallinnas ja Harjumaal