Eleringi hallatava Andmelao statistika kohaselt langes Eesti Energia AS bilansiportfelli osakaal elektrisüsteemi tarbimisest juuni 58,2 protsendilt juuli lõpus 57,7 protsendile.

Elektrumi bilansiportfell langes samal ajal 15,8 protsendilt 15,4 protsendile, Baltic Energy Servicesi osakaal kasvas aga 10,2 protsendilt 10,6 protsendile.

Andmelao statistika kohaselt oli juuli lõpus enam kui 146 000 tarbimiskohas kasutusel tähtajatu ehk peamiselt börsipõhine elektriostuleping, mis on ligi 2000 võrra enam kui juuni lõpus.

Tähtajaliste lepingute arv vähenes juulis samas ligikaudu 1000 võrra ja oli 418 000. Kokku oli eelmise kuu lõpul leping elektri ostmiseks olemas enam kui 564 000 tarbimiskohas.

Elektrilepinguga tarbimiskohtade tarbitud elektri osa elektri kogutarbimises oli juulis sarnaselt eelnenud kuule 94 protsenti.

Elektrimüüjat vahetada otsustanud kliente, kellel hakkas uus leping uue müüjaga kehtima augusti algusest, oli ligikaudu 1100.

Allikas: http://majandus24.postimees.ee/2897385/eesti-energia-turuosa-elektrisusteemi-tarbimisest-langes-57-7-protsendile

loe veel

Postitused Ehitaja.com blogist

  • Plaatvundament on populaarne ja efektiivne lahendus paljudele ehitusprojektidele, pakkudes nii kiiret paigaldust kui ka sobivust erinevatele pinnasetüüpidele. Ehitusprotsess nõuab siiski professionaalseid teadmisi ja oskusi, alates pinnase ettevalmistusest kuni betooni valamiseni, et tagada konstruktsiooni pikaealisus ja tugevus.

  • Hommikul ärgates külastad esimese ruumina vannituba. Tõenäoliselt teed seda ka õhtul viimase tegevusena enne uinumist. Samamoodi talitavad ka teised pereliikmed. See tähendab, et vannituba amortiseerub ning seda võrdlemisi kiiresti.

  • Taotle vee-ja kanalisatsioonisüsteemide rajamise toetust riigilt! Eesti riik toetab hajaasustusprogrammiga majapidamiste veesüsteemide, kanalisatsioonisüsteemide, juurdepääsuteede ning autonoomsete elektrisüsteemidega seotud tegevusi.