• Betoonitööd peavad olema tehtud professionaalide poolt. Need määravad ära hilisema hoone kasutusmugavuse, soojussüsteemide töötavuse ning üldise välimuse. Seetõttu on soovituslik tellida betoonitöödeks ettevõte, kellel on pikk kogemustepagas, vajalikud tööriistad ja eeskujulik suhtumine töösse.

  • Õigesti paigaldatud ja kvaliteetsetest materjalidest katused kestavad aastakümneid. Olenevalt sellest, millisele hoonele katust vajad, saame pakkuda välja erinevast hinnaklassist ja erinevate omadustega katusekatteid.

  • On üks ehitustööde liik, mis tasub alati usaldada professionaalidele - elektritööd. Kui päris täpselt ei tea, mida teed, kutsu meid parem appi ja teostame elektritööd ohutult ning kvaliteetselt.

  • Korralik isolatsioon on hoonete ja torustike pikaaegsel säilimisel määrava tähtsusega. Seetõttu tuleb hoolikalt valida, kellel lasta isolatsioon teha. Meie oleme spetsialiseerunud nii soojus- kui ka külmaisolatsioonile ja seda nii hoonesiseselt kui ka tööstuslikult.

  • Automaatne tulekustutussüsteem on väga levinud avalikes hoonetes, sest aitab hoida ära suuri tulekahjusid, päästa inimelusid ning vähendada oluliselt materiaalset kahju. Sprinklersüsteemi ehk teisisõnu sprinklerpihustite võrgustikku on üsnagi lihtne paigaldada.