Korduma kippuvad küsimused

Eeskirja järgi peab küttekoldeid ja suitsulõõre puhstama vähemalt korra aastas ning vajadusel isegi tihedamini. Eramaja omanikele on kutselise korstnapühkija kutsumine kohustluslik iga viie aasta tagant – lisaks korstna puhastamisele, jäätmete ja tuha eemaldamisele kontrollib korstnapühkija ka küttekolde ning suitsulõõri seisukorda. Igapäevase küttekolde hoolduse juurde käib tuha ja tahma eemaldamine, millega saab hakkama iga küttekolde omanik iseseisvalt.

Üldjuhul võtab garaaziukse paigaldus aega paar tundi. Meie kogenenud töömehed on aastastepikkuste kogemustega ning garaaziuste paigaldamises pole neile midagi ülejõu käivat. Omal käel garaaziukse paigaldamisele võib kuluda mitu päeva kuna puuduvad kogemused ning sobivad töövahendid. Meie kogenenud töömehed paigaldavad Sulle garaaziukse mõne tunniga ning annavad kaasa garantii nii garaaziuksele kui ka paigaldustööle.

Soovitatavalt ei tohiks muru pikkus enne talvituvat muru olla üle 3-5 cm. Lume alla minev taimik peaks olema lühike, et välitda lumeseent. Lumeseen on taimehaigus ning see võib häivatada kogu muru.

Jah! Põrandakütte tugevuseks on toatemperatuuri ühtlane jaotumine ning vähene õhu kuivatamine. See automaatne süsteem aitab optimeerida küttekulusid ning peita nähtavaid küttekehi.

Kõikjale Sinu kodus kuhu vaid soovid – elutuppa, magamistubadesse, esikusse, kööki, vannituppa.

Mõlemal on omad plussid ja miinused. Naturaalsema tulemuse jaoks soovitame parketti õlitada – õli imbub puitu sisse ning ei jäta paksu kihti ning põrand näeb välja loomulik. Samas on õlitatult parketilt raske eemaldada mustust ja plekke. Lakitud parketti on lihtne hooldada ja pesta (plekid jäävad laki pinnale). Samas lakitud parketile tekivad kergesti kriimud ja neid saab eemaldada ainult ülelakkimise teel.

Päikesepaneelide eluiga pole täpselt teada. Enamus 50 aastat tagasi toodetud päikesepaneelid töötavad siiani. Päikesepaneeli eluiga sõltub materjalide kvaliteedist ja paigaldustööde kvaliteeedist. Üldjuhul arvestatakse päikesepaneelide elueaks 25+ aastat.