• Oleme võimelised teostama kvaliteetset raudbetoonelementide montaažitöid koos monolitiseerimisega. Lisaks tegeleme ka paigalvalatavate raudbetoonkonstruktsioonide, rostvärkide ja tugimüüride ehitusega.

  • Betoonist vahelaed on vastupidavad ja helisummutavad, olles heaks valikuks nii kodu-kui kontorihoones. Oleme ehitanud monoliitseid betoonist vahelagesid, seinasid, talasid ja poste, samuti massiivseid betoonplatse ja püstitanud erineva keerukusastmega monoliitehitisi.

  • Põrandate valamine on ehitusvaldkonnas üks levinuimaid tööde liike. Oleme valanud nii väikeseid, mõneruutmeetrisi põrandapinde, aga ka neid, mille suurus jääb rohkem kui sadadesse.

  • Enne betooni valamist tuleb panna suurt rõhku põhjalikule eeltööle. Me oleme betoonpõrandaid teinud juba mitmeid aastaid, tänu sellele oskame kogemustele põhinedes pöörata tähelepanu kvaliteetsele ettevalmistusele, läbimõeldud lahendusele ja hea lõpptulemuse saavutamiseks vajaminevatele pisidetailidele.

  • Betoonitööd peavad olema tehtud professionaalide poolt. Need määravad ära hilisema hoone kasutusmugavuse, soojussüsteemide töötavuse ning üldise välimuse. Seetõttu on soovituslik tellida betoonitöödeks ettevõte, kellel on pikk kogemustepagas, vajalikud tööriistad ja eeskujulik suhtumine töösse.