Täiskeldriga vundamendid, vundamentide ehitus

Täiskeldriga vundament, nagu nimigi viitab, tähendab seda, et majal all on kelder.

Kui varasemalt kasutati sedalaadi vundamendi lahendust mägistel kruntidel, siis üha enam on seda ehitatud ka tasastele maapindadele. Täiskeldriga vundamendi suurim tugevus on selle lisaruumi andmine majapidamisele, võimaldades kasutada keldrit teile meelepäraseks eesmärgiks.

Mida enam inimesed keedavad moosi ning mahla ja soovivad säilitada köögivilju talveks, seda rohkem osatakse jahedaid keldreid hinnata. Vahest on see põhjus, miks muidu vaid mägistele kruntidele ehitatud täiskeldriga vundamendid on muutunud populaarseks ka tasastel aladel.

Selleks, et teie maja püsiks sellise vundamendistiiliga mõnusalt soe ja terve aastakümneid, tuleb täiskeldri puhul pöörata erilist tähelepanu niiskus-ja radooniturvalisusele. Tavapäraselt rõhutatakse sedalaadi turvalisust ainult põrandakonstruktsioonides, kuid täiskeldriga vundamendi puhul tuleb pöörata tähelepanu ka seintele.

Liitu meie infokirjaga!

Soovid rohkem infot parimatest ehituspraktikatest, uutest materjalidest ja sisekujundusnippidest? Saada meile oma e-posti aadress!

Vajad täiskeldriga vundamenti?

Võta meiega ühendust. Vastame kiiresti Sinu päringule – helista või kirjuta.
Aastate jooksul oleme pakkunud ehitusteenuseid nii eraklientidele, omavalitsustele kui ettevõtetele.

Olgu objekt väike või suur – töö olgu korralik!

Registrikood: 11386445
KMKR nr: EE101154156

Töid teostame Tallinnas ja Harjumaal