Siseviimistlus- maalritööd, parketi paigaldamine, plaatimistööd

Otsid inimesi, kes oleks osavate käte, põhjalike teadmiste ja pikaaegse kogemusega? Meie meeskonda kuuluvadki ainult sellised töölised!

Teostatavad viimistlustööd hõlmavad endas erinevaid ehituslikke ja remonditöid: plaatimist, parketi paigaldust, maalritöid, ripplagede paigaldust.

Korralik siseviimistlus on kui kirss tordil – see teeb majast kodu ning loob ideaalse kodutunde. Hoolikalt viimistletud siselahendused, personaalne lähenemine ning professionaalne teostus on iga maja unistus. Meie meeskonnal on lai koostööpartnerite võrgustik ning põhjalik teadmistepagas, tänud nendele suudame leida lahenduse teie vajadustele, soovidele ning ideaalidele.

Kodu on inimeste kindlus. Meie osavate käte, põhjalike teadmiste ja pikaaegse kogemusega töötajad suudavad ellu viia ka tehniliselt keerukaid ideid, lähenedes igale projektile individuaalselt. Koolitame oma töötajaid regulaarselt ning seetõttu oskame teile välja pakkuda uudseid lahendusi ja põnevaid lähenemisi, et muuta teie kodu veelgi isikupärasemaks ning erilisemaks. Oleme paindlikud ja vastutulelikud ning valmis realiseerima just neid ootusi, mis teil oma kodu suhtes on.

Otsid inimesi, kes oleks osavate käte, põhjalike teadmiste ja pikaaegse kogemusega? Meie meeskonda kuuluvadki ainult sellised töölised!

Teostatavad siseviimistlustööd hõlmavad endas erinevaid viimistlustöid, plaatimist, kapitaalremonti ning pisiehitust, uste-akende-seinte-lagede-põrandate paigaldust, ehitust ning hooldust. Ka elektritööd, restaureerimine, tasandustööd ning ehitusjärgne koristamine käivad meie spetsialiteedi alla. Ühest kohast kogu siseviimistlustööde tellimine aitab sul kokku hoida aega ning närvikulu, raha ning ühtse stiili saavutamise probleemi. Tihtipeale saab samal ajal mitmeid erinevaid töid teha ning hoida niiviisi oluliselt aega kokku. Nii ei jää ehitus venima ning saate kiiremini oma koju sisse kolida või värsket välimust nautida.

Hästi ehitatud kodu koosneb loendamatutest pisidetailidest ning üheskoos tekitavad fantastiliselt hubase tunde. Kui kogu siseviimistlus on tellitud ühe firma poolt, siis on need pisidetailid põhjalikumalt läbi mõeldud ning üldine stiil ja disain sulavad paremini kokku. Nii tundub teie kodu ühtne tervik, mis õhkab soojust, pehmust ning head kodutunnet.

Siseviimistlustööde juures on kvaliteet äärmiselt oluline, sest see määrab ära, kui kauaks siseruumid kaunid püsivad. Ehitusvigu ning praaktöid leidub palju, kuid meie hinnangul on Eesti liiga väike, et teha kehva tööd. Oleme võtnud eesmärgiks tunda uhkust iga tehtud töö eest.

Viimistlustöid teoatame Tallinnas ja Harjumaal. Reageerime kiirelt ning suhtleme operatiivselt.
Anname oma töödele 2-aastase garantii.

Liitu meie infokirjaga!

Soovid rohkem infot parimatest ehituspraktikatest, uutest materjalidest ja sisekujundusnippidest? Saada meile oma e-posti aadress!

Vajad siseviimistlust, parketi paigaldust, maalritöid või plaatimist?

Võta meiega ühendust. Omame pikka kogemust ehitus ja remonditööde valdkonnas, peame kinni tähtaegadest ja eelarvest. Anname kõikidele töödele garantii. Vastame kiiresti Sinu päringule – helista või kirjuta.
Aastate jooksul oleme pakkunud ehitusteenuseid nii eraklientidele, omavalitsustele kui ettevõtetele.

Olgu objekt väike või suur – töö olgu korralik!

Registrikood: 11386445
KMKR nr: EE101154156

Töid teostame Tallinnas ja Harjumaal