Viimistlustööd Sinu korteris või majas – põrandate paigaldusest kuni elektritöödeni.

Viimistlustööd Sinu korteris või majas

Korralik siseviimistlus loob täiusliku kodutunde! Teostame Tallinnas ja Harjumaal professionaalseid ja soodsaid viimistlustöid: maalritööd, plaatimine, värvimine.

Liitu meie infokirjaga!

Soovid rohkem infot parimatest ehituspraktikatest, uutest materjalidest ja sisekujundusnippidest? Saada meile oma e-posti aadress!

Otsid inimesi, kes oleks osavate käte, põhjalike teadmiste ja pikaaegse kogemusega? Meie meeskonda kuuluvadki ainult sellised töölised!

Teostatavad viimistlustööd hõlmavad endas erinevaid ehituslikke ja remonditöid: plaatimist, parketi paigaldust, maalritöid, ripplagede paigaldust.

Põrand peab olema ilus ja korralik, soe ning vaikne. Parketi paigaldus jäta spetsialisti hoolde. Pisidetailid määravad kvaliteedi. Kas hoolid vaiksest ja mugavast põrandast, millel saab kõndida paljajalu või seal mugavalt ka istuda? Põranda kvaliteet on tuntav iga päev , sest kodu põrandad on kasutuses palju. Nende peal kõnnitakse, mistõttu peab põrand olema soe ja paljale jalale mõnus astuda. Põranda peal ka istutakse ja vahel lausa lamatakse, mis tähendab, et põrand võiks olla heast materjalist ning pigem sooja kui külma õhkav.

Pakume maaltritöö teenust, mis hõlmab endas klassikalisi maalritöid – erinevate pindade krohvimist, nende tasandamist, pahteldamist, värvimist ning lõppviimistlust. Ainuke erinevus teistest on see, et meie meeskonda kuuluvad inimesed, kes alles ei õpi, vaid teavad lausa une pealt, mida teevad, tagades tõeliselt hea lõpptulemuse. Nii saad kindel olla, et su koduseinad on sirged ja kaunid, pidades vastu ka kõige karmima kriitikanoole. Hästi krohvitud seinad on kauni kodu aluseks, sest seinad ja nende kvaliteet on teil silme ees igapäevaselt. Ühtlane sein on kvaliteedi märk!

Uskumatu, kui palju võib ruumile juurde anda mõne vaheseina ära võtmine või juurde ehitamine! Tihti piisab vaid natuke ruumi planeeringu muutmisest ja kohandamisest, et saavutada värske hingamine ja põnev lahendus. Nii saad muuta oma olemasolev pind otstarbekamaks ning kasutada ruumi uute eesmärkidega.

Kui hindad kodu turvalisust ning soovid ebameeldivaid tuleõnnetusi eemal hoida, siis tasub kindlasti palju tähelepanu pöörata elektrijuhtmetele ning kogu elektrisüsteemile. Pole harvad juhused, kui punane kukk on katusele jõudnud elektrilühiste ning kehvade juhtmete tõttu. Hoia oma kodu, vara ning perekonda! Meie kvalifitseeritud elektrikud paigaldavad ja vahetavad elektrijuhtmeid nii uutel kui ka vanadel majadel, et saaksid rahuliku südamega magada või kodust eemal olla.

Puusepatööde alla kuuluvad kõik siseviimistluse elemendid, mis on seotud akende, uste ja treppidega. Paigaldame aknaid ja uksi. Lisaks ehitamisele teostame ka kvaliteetse ja ilusa lõpptulemusega akna-ja uksepalede viimistlust. Uksed ja aknad annavad kogu teie kodu üldilmele viimase lihvi, tekitades raamitud ja hoolitsetud välimuse. Korralikult viimistletud akna-ja uksepaled tekitavad rahuliku õhustiku ning kaunistavad lõplikult valmis saanud elamist.

Pisiasjad loevad ning tihtipeale pole sellised väikesena tunduvad detailid nagu ukse-ja aknapalede viimistlus üldse nii tähtsusetud. Korralik puusepatöö paneb kodu õhkama kvaliteedist ja põhjalikkusest.

Vajad viimistlustööd, elektrijuhtmete vahetust, maalritööd või põrandate paigaldust?

Võta meiega ühendust. Vastame kiiresti Sinu päringule – helista või kirjuta.
Aastate jooksul oleme pakkunud ehitusteenuseid nii eraklientidele, omavalitsustele kui ettevõtetele.

Olgu objekt väike või suur – töö olgu korralik!

Registrikood: 11386445
KMKR nr: EE101154156

Töid teostame Tallinnas ja Harjumaal