Ventilatsiooni-süsteemide projekteerimine

Igat hoonet projekteerides tasub hoolikalt läbi mõelda ka ventilatsiooni paigutus, lähenedes ruumidele ja kogu majale individuaalselt.

Kindlasti tuleks see projekteerida kvaliteetselt, sest puhta ja värske õhu kvaliteet tagab erksa meele, mugavama ruumisviibimise ja parema tervise. Korralik projekt annab hea ülevaate hoonele loodavast ventilatsioonisüsteemist, vajaminevatest tarvikutest ning on kasulikuks aluseks hinnapakkumiste küsimisel ja süsteemi ehitamisel.

Ventilatsioonisüsteemide projekteerimine on suur täpistöö, mis käib koostöös nii ehitajate kui hoone arhitektidega. Selleks, et vältida hilisemaid ümberehitusi ning ebapiisava ventilatsioonisüsteemi all kannatamist, soovitame lasta süsteem projekteerida oma valdkonna spetsialistil.

Meie meeskonda kuuluvad inimesed, kes hindavad kõrgelt pidevat enesearengut ja uusimate tehnoloogiate ning meetoditega kursisolekut. Koolitame oma personali sageli, tänu millele oleme valmis vastu võtma ka keerulisi ja erilahendusega projekte.

Liitu meie infokirjaga!

Soovid rohkem infot parimatest ehituspraktikatest, uutest materjalidest ja sisekujundusnippidest? Saada meile oma e-posti aadress!

Vajad ventilatsiooni-süsteemi projekteerimist?

Võta meiega ühendust. Vastame kiiresti Sinu päringule – helista või kirjuta.
Aastate jooksul oleme pakkunud ehitusteenuseid nii eraklientidele, omavalitsustele kui ettevõtetele.

Olgu objekt väike või suur – töö olgu korralik!

Registrikood: 11386445
KMKR nr: EE101154156

Töid teostame Tallinnas ja Harjumaal