Ventilatsioonisüsteemid. Ventilatsiooni ehitus

Ventilatsioonisüsteemide projekteerimine, ehitus, paigaldus

Kvaliteetne ventilatsioonisüsteem parandab õhu kvaliteeti ja aitab reguleerida siseruumide tempeatuuri nii palaval suvel kui ka külmal talvel! Toimivad ventilatsioonisüsteemid nii koju kui ka äripinnale. Ventilatsioon alates projekteerimisest ja ehitusest kuni paigalduse ja hoolduseni.

Liitu meie infokirjaga!

Soovid rohkem infot parimatest ehituspraktikatest, uutest materjalidest ja sisekujundusnippidest? Saada meile oma e-posti aadress!

Kujutage ette 30-kraadiseid suvepäevi, mil õhku pole ei kontorites, laohoonetes ega kodudes. Või 30-kraadiseid talveilmasid, mil pakane muudab rõskelt jahedaks kõik kodud ja kontoriruumid. Kui soovite end hästi tunda isegi meeletult palavatel suvepäevadel või nautida sooja temperatuuri karmil talveperioodil, siis tasub paigaldada korralik ja toimiv ventilatsioonisüsteem.

Ventilatsioon peab töötama hästi ja õigesti, sest vaid nii väldite umbseid ruume, ebameeldivalt seisvat õhku, liigset niiskust ning ruumide vähest hapnikusisaldust.

Ventilatsioonisüsteemide projekt olemas ning nüüd on vaja vastavad seadmed hoonele ka paigaldada? Pakume täislahendust nii ventilatsioonide projekteerimise, paigaldamise ja hoolduse osas, kuid oleme valmis projekti sisenema ka vaid süsteemide paigaldajana.

Igat hoonet projekteerides tasub hoolikalt läbi mõelda ka ventilatsioonisüsteemide paigutus, lähenedes ruumidele ja kogu majale individuaalselt. Kindlasti tuleks see projekteerida kvaliteetselt, sest puhta ja värske õhu kvaliteet tagab erksa meele, mugavama ruumisviibimise ja parema tervise.

Korralik projekt annab hea ülevaate hoonele loodavast ventilatsioonisüsteemist, vajaminevatest tarvikutest ning on kasulikuks aluseks hinnapakkumiste küsimisel ja süsteemi ehitamisel.

Soovid, et ventilatsioonisüsteem kestaks aastakümneid ning teeniks Sind laitmatult? Iga töötav seade vajab regulaarset hooldust, sest vaid nii säilitab pikalt oma töökindluse. Lisaks regulaarsetele hooldustele tuleme teile appi ka juhtudel, kus seadmed on rikki läinud ning vajavad kiiret parandamist.

Jahutussüsteemid hoiavad ruume liigse kuumenemise eest, säilitades ka ventilatsiooni ja niiskustaseme tasakaalu. Küte, ventilatsioon ja jahutussüsteem on omavahel tihedalt seotud, sest vaid koostööl ja läbimõeldud lahendusega tagatakse ruumides meeldiv temperatuur, hea õhu kvaliteet ja sobilik niiskustase.

Vajad abi ventilatsioonisüsteemi projekteerimise, paigalduse ja hooldusega?

Võta meiega ühendust. Vastame kiiresti Sinu päringule – helista või kirjuta.
Aastate jooksul oleme pakkunud ehitusteenuseid nii eraklientidele, omavalitsustele kui ettevõtetele.

Olgu objekt väike või suur – töö olgu korralik!

Registrikood: 11386445
KMKR nr: EE101154156

Töid teostame Tallinnas ja Harjumaal