Ventilatsiooni ehitus

Kujutage ette 30-kraadiseid suvepäevi, mil õhku pole ei kontorites, laohoonetes ega kodudes. Või 30-kraadiseid talveilmasid, mil pakane muudab rõskelt jahedaks kõik kodud ja kontoriruumid.

Kui soovite end hästi tunda isegi meeletult palavatel suvepäevadel või nautida sooja temperatuuri karmil talveperioodil, siis tasub paigaldada korralik ja toimiv ventilatsioonisüsteem. Ventilatsioon peab töötama hästi ja õigesti, sest vaid nii väldite umbseid ruume, ebameeldivalt seisvat õhku, liigset niiskust ning ruumide vähest hapnikusisaldust.

Ehitame ventilatsioonisüsteeme nii korterelamutele kui ka eramajadele, samuti kaubandus-ja tööstushoonetele. Ka büroo-ja laohooned, suurkööklad ning majutusasutused saavad meie poolt ehitatud ventilatsioonisüsteemides kindlad olla. Tegeleme ka suitsuäratussüsteemide, suitsetamisruumide ventilatsiooni ja heitgaaside kohtäratõmmete ehitusega.

Omame mitmekesist töökogemust ning meie meeskonda kuuluvad kvalifitseeritud spetsialistid. Töid teostame parima saadaoleva tehnoloogiaga ja oleme valmis teenindama üle Eesti.

Liitu meie infokirjaga!

Soovid rohkem infot parimatest ehituspraktikatest, uutest materjalidest ja sisekujundusnippidest? Saada meile oma e-posti aadress!

Vajad ventilatsioonisüsteemi ehitust?

Võta meiega ühendust. Vastame kiiresti Sinu päringule – helista või kirjuta.
Aastate jooksul oleme pakkunud ehitusteenuseid nii eraklientidele, omavalitsustele kui ettevõtetele.

Olgu objekt väike või suur – töö olgu korralik!

Registrikood: 11386445
KMKR nr: EE101154156

Töid teostame Tallinnas ja Harjumaal