Väravad

Erinevad aiaväravad on muutunud väga töökindlaks ja kasutajasõbralikuks, muutes su kodu turvaliseks ja ilusaks paigaks.

Soovite vana värava asemele kaasaegset ja mugavat automaatikaga väravat? Paigaldame nii liug-, tiib-kui ka jalgväravaid nii kivi-kui metallpostide vahele. Suurused määrate Teie ehk kõik väravate kõrgused ja laiused on vastavalt Teie vajadustele ja soovidele. Meie käest saab tellida ka ilma automaatikata väravaid.

Lisaks uute väravate paigaldamisele lisame ka juba olemasolevatele väravatele ainult automaatikasüsteeme. Nii ei pea Te korralikku väravat välja vahetama, kuid saate selle ikkagi muuta automaatseks.

Meie liug,- tiib-kui ka jalgväravad kestavad aastaid, sest on tehtud kvaliteetsest metallraamist. Tänu sellele ei pea Te muretsema keeruliste ilmastikutingimuste pärast, sest väravad töötavad ikkagi. Selleks, et pakkuda Teile võimalikult meelepärast lahendust, saab meilt tellida nii puit-, metall- kui ka võrkkattega väravaid. Viimistlusmaterjalidena kasutame peamiselt märg- või pulbervärvi või tsinki.

Võtke meiega ühendust ning arutame üheskoos läbi, milline värav oleks teie kodule kõige parem lahendus. Teostame oma töid üle Eesti ning pakume kõikidele töödele ja kasutatud materjalidele 2-aastast garantiid.

Liitu meie infokirjaga!

Soovid rohkem infot parimatest ehituspraktikatest, uutest materjalidest ja sisekujundusnippidest? Saada meile oma e-posti aadress!

Vajad uut väravat?

Võta meiega ühendust. Vastame kiiresti Sinu päringule – helista või kirjuta.
Aastate jooksul oleme pakkunud ehitusteenuseid nii eraklientidele, omavalitsustele kui ettevõtetele.

Olgu objekt väike või suur – töö olgu korralik!

Registrikood: 11386445
KMKR nr: EE101154156

Töid teostame Tallinnas ja Harjumaal