Tööstushoonete uksed

Kuna tööstuslikud uksed peavad olema töökindlad, kvaliteetsed ning hea automaatikaga, siis soovitame hoolikalt valida, kust ja kellelt tööstuslikke uksi osta ja paigaldada lasta.

Meie pakume nii tööstushoonete sekstsioonuksi, kiirrulluksi ning rulluksi ja rullvõresid. Kõik uksed on ilmastikukindlad, olles kaetud polüestervärviga, mis peab vastu nii kuumale päikesele kui ka karmile talvepakasele. Nii ei pea te uste töötamise pärast erinevate temperatuuride korral muretsema. Soojuskadu on meie uste puhul minimaalne, mis tagab Teile küttekulude kokkuhoiu ning soojemad tööruumid.

Tööstuslikud uksed on kõik sõrmekaitsmega, tänu millele ei ole Teil võimalik sõrmi ukse vahele jätta. Kindlad ja vastupidavad materjalid tagavad uste aastatepikkuse töötamise.

Kuna erinevaid tööstuslikke uksi on mitmeid, siis soovitame Teil parima väljavalimiseks pöörduda meie spetsialistide poole. Üheskoos hinnatakse Teie ruumi kõrgust, mis on ukse tüübi valimisel peamiseks määravaks asjaoluks. Võtke julgelt meiega ühendust, aitame nõu ja jõuga!

Kõik meie pakutavad tööstuslikuk uksed on laia tootevalikuga ja vastavad Euroopa Liidus kehtestatud kvaliteedi-ja ohutusnõuetele. Teostame töid üle Eesti ning anname tehtud töödele ja kasutatud materjalidele kaasa ka garantii.

Liitu meie infokirjaga!

Soovid rohkem infot parimatest ehituspraktikatest, uutest materjalidest ja sisekujundusnippidest? Saada meile oma e-posti aadress!

Vajad uut ust tööstushoonele?

Võta meiega ühendust. Vastame kiiresti Sinu päringule – helista või kirjuta.
Aastate jooksul oleme pakkunud ehitusteenuseid nii eraklientidele, omavalitsustele kui ettevõtetele.

Olgu objekt väike või suur – töö olgu korralik!

Registrikood: 11386445
KMKR nr: EE101154156

Töid teostame Tallinnas ja Harjumaal