Tõkkepuud

Automaatselt juhitav tõkkepuu on hea ja mugava lahendus, kui on vaja kaitsta ala, kus soovite vältida võõraid autosid ning kuhu võiks ligipääs olla ainult volitatud isikutele.

Tõkkepuu on väga töökindel, kestes regulaarse hoolduse korral palju aastaid. Paigaldame neid erinevatesse kohtadesse, nii eramaale, parklatesse kui ka avalikesse kohtadesse.

Tõkkepuu kasutamisel muudad territooriumile pääsu mugavaks ja turvaliseks, sest neid saab avada vaid nupust, koodpaneelist, puldist, mobiilist või läbipääsukaardiga. Pakume kõiki lahendusi, et saaksite valida endale meelepäraseima.

Tõkkepuid on saadaval mitme erineva poomi pikkusega, alates paarist meetrist kuni mitme meetrini. Samuti on teil valida erinevate avanemis- ja sulgemiskiiruste vahel, et tõke vastaks täpselt teie ootustele. Vastavalt kasutuse kohast ja otstarbest pakume ka tõkkepuid erineva optimaalsete avamistüklite arvuga ööpäevas.

Kui soovite lisateavet tõkkepuude, nende erinevuste, tugevuste ja kasutuspaikade kohta, siis võtke julgesti meie spetsialistidega ühendust. Koos leiame teile parima lahenduse ja õigeima tõkkepuu!

Müüme ja paigaldame tõkkepuid üle Eesti!

Liitu meie infokirjaga!

Soovid rohkem infot parimatest ehituspraktikatest, uutest materjalidest ja sisekujundusnippidest? Saada meile oma e-posti aadress!

Vajad tõkkepuud?

Võta meiega ühendust. Vastame kiiresti Sinu päringule – helista või kirjuta.
Aastate jooksul oleme pakkunud ehitusteenuseid nii eraklientidele, omavalitsustele kui ettevõtetele.

Olgu objekt väike või suur – töö olgu korralik!

Registrikood: 11386445
KMKR nr: EE101154156

Töid teostame Tallinnas ja Harjumaal