Puusepatööd Tallinnas ja Harjumaal

Puusepatööde alla kuuluvad kõik siseviimistluse elemendid, mis on seotud akende, uste ja treppidega.

Paigaldame aknaid ja uksi. Lisaks ehitamisele teostame ka kvaliteetse ja ilusa lõpptulemusega akna-ja uksepalede viimistlust. Uksed ja aknad annavad kogu teie kodu üldilmele viimase lihvi, tekitades raamitud ja hoolitsetud välimuse. Korralikult viimistletud akna-ja uksepaled tekitavad rahuliku õhustiku ning kaunistavad lõplikult valmis saanud elamist. Pisiasjad loevad ning tihtipeale pole sellised väikesena tunduvad detailid nagu ukse-ja aknapalede viimistlus üldse nii tähtsusetud. Korralik puusepatöö paneb kodu õhkama kvaliteedist ja põhjalikkusest.

Meie meeskonda kuuluvad kvalifikatsiooniga puusepad, kes teevad oma tööd hästi ja kirega. Oleme kiired ning peame kinni tähtaegadest, kuid hea tempo juures ei kaota me põhjalikkust. Eesti turg on liiga väike kehvadeks töödeks. Nii on ka sinu kodu meie jaoks oluline ja ainulaadne, sest teist sellist me rohkem ei tee. Iga kodu on eriline ja iga kodu väärib sajaprotsendilist tähelepanu.

Erinevaid puusepatöid teostame Tallinnas ja Harjumaal. Reageerime kiirelt ning suhtleme operatiivselt.
Anname oma töödele 2-aastase garantii.

Liitu meie infokirjaga!

Soovid rohkem infot parimatest ehituspraktikatest, uutest materjalidest ja sisekujundusnippidest? Saada meile oma e-posti aadress!

Soovid lasta ehitada uue trepi või Sinu uus aken vajab paigaldamist?

Võta meiega ühendust. Oleme pika kogemusega korralikud tegijad, kes hoolivad kliendi soovidest, peavad kinni tähtaegadest ning teevad oma tööd kvaliteetselt. Vastame kiiresti Sinu päringule – helista või kirjuta.
Aastate jooksul oleme pakkunud ehitusteenuseid nii eraklientidele, omavalitsustele kui ettevõtetele.

Olgu objekt väike või suur – töö olgu korralik!

Registrikood: 11386445
KMKR nr: EE101154156

Töid teostame Tallinnas ja Harjumaal