Plaatimistööd Tallinnas. Seinte, põrandate ja treppide plaatimine.

Kas Sinu vannituba on väsinud ja kulunud ilmega?

Paigaldame erinevaid keraamilisi, klaasmosaiik- ja looduskiviplaate, marmorit ning klaasplokke.
Laome fotomosaiike ning pakume printimist erineva suuruse ja kujuga keraamilistele plaatidele.

Teostame vannitubade remonditöid ideest kuni teostuseni. Soovid uut vannituba, aga ei tea täpselt millist? Võta meiega ühendust ja leiame lahenduse.

Kui soovid muidu korras vannitoale uut välimust anda teostame samuti vannitubade üleplaatimist. Soovi korral eemaldame vannitoast san. tehnika ja mööbli ning paigladame need peale renoveerimistöid tagasi.

Töid teostame Tallinnas ja Harjumaal. Vajadusel ehitame välja ka vaheseinad ning pakume põrandate, seinte ja lagede plaatimist esikutes, köökides ning teistes ruumides.

Liitu meie infokirjaga!

Soovid rohkem infot parimatest ehituspraktikatest, uutest materjalidest ja sisekujundusnippidest? Saada meile oma e-posti aadress!

Kas Sinu vannituba on väsinud ja kulunud ilmega? Paigaldame erinevaid keraamilisi, klaasmosaiik- ja looduskiviplaate, marmorit ning klaasplokke. Laome fotomosaiike ning pakume printimist erineva suuruse ja kujuga keraamilistele plaatidele.

Kui soovid muidu korras vannitoale uut välimust anda teostame samuti vannitubade üleplaatimist. Soovi korral eemaldame vannitoast san. tehinka ja mööbli ning paigladame need pärast renoveerimistöid tagasi.

Meie valikust leiad kindlasti enda seintele sobiva lahenduse. Siin on mõned näited: dekoorid, ported, glasuuritud keraamilised plaadid, glasuuritud portselanplaadid, portselanist keraamilised plaadid, marmori-imitatsiooniga keraamilised plaadid, marmori imitatsiooniga portselanplaadid, keraamilised plaadid, fotokeraamika klaasplaadid, peegelplaadid, ülevuugitavad seinaplaadid.

Kvaliteetsed ja madala veeimavusega seinaplaadid on ideaalsed nii vannitoa kui ka köögi plaatimiseks.

Usalda oma põrandad asjatundjate hoolde!

Meie aastatepikkuste kogemustega plaatijad oskavad vältida vigu mida algajad tihtipeale tegema kipuvad.

Professionaalne ja kvaliteetne põrand Sinu kodule!

Põrandatele sobivad hästi täismassplaadid, keraamilised plaadid, puidu imitatsiooniga keraamilised plaadid, libisemiskindlad keraamilised plaadid, glasuurita täismassplaadid, poleeritud täismassplaadid, Quarz Stone, saepuruplaadid, laminaatplaadid, puidust plaadid.

Samuti tegeleme ka treppide plaatimisega.

Meie valikust leiad kvaliteetsed plaadid, mis tagavad Sinu põrandale pika eluea.

Töid teostame Tallinnas ja Harjumaal.
Tehtud töödele ja kasutatud materjalidele garantii.

Mosaiikplaadid ja dekoratiivplaadid aitavad Sul eristuda hallist massist.

Mosaiikplaatidest on valikus: keraamiline mosaiik, klaasmosaiik, kuldmosaiik, looduskivimosaiik, kivimosaiik, klaas-marmormosaiik, fotomosaiik, marmormosaiik, poleeritud marmormosaiik, graniitmosaiik, läbimassmosaiik.

Dekoratiivplaatide valikust leiad keraamilised dekoratiivplaadid ja looduskivist dekoratiivplaadid.

Unikaalse vannitoa- või köögilahenduse loomiseks soovitame mosaiik- ja dekoratiivplaate!

Kvaliteetsed plaadid, töövahendid ja professionaalsed plaatijad tagavad Sinu plaatimistöödele pika eluea.

Läbimassplaadid on vastupidavad ja külmakindlad ning taluvad temperatuurikõikumisi.

Meie valikust leiad: glasuuritud läbimassplaadid, kivi imitatsiooniga portselanplaadid, marmori imitatsiooniga portselanplaadid, marmori imitatsiooniga läbimassplaadid, puidu imitatsiooniga portselanplaadid, looduskivi imitatsiooniga läbimassplaadid, kahekihilised läbimassplaadid, aglomeraat plaadid, mati pinnaga läbimassplaadid ja läikiva pinnaga läbimassplaadid.

Aegumatu ja elegantse keskkonna saad kasutades looduskivi. Looduskivi on soodne valik, sest ta on väga vastupidav ning teda on lihtne hooldada.

Meie looduskivide valikust leiad: marmorplaadid, poleeritud pinnaga marmor, matt pinnaga marmor, antiik (liivprits+harjatud) pinnaga marmor, harjatud pinnaga marmor, graniit, pressgraniit (kvarts) plaadid, põletatud pinnaga graniit, poleeritud pinnaga graniit, matt pinnaga graniit, antiik (põletatud+harjatud) pinnaga graniit.

Lisaks veel: harjatud pinnaga graniit, terrakota plaadid, paekivi, kiltkivi, looduslikult lõhestatud pinnaga kiltkivi, harjatud pinnaga kiltkivi, naturaalkivi, korkplaadid, saviplaadid, kiviplaadid, dolomiitplaadid, kvartsiit (looduslik lõhestatud pind), gneiss, looduslikult lõhestatud pinnaga gneiss, antiik (põletatud+harjatud) pinnaga gneiss, liivakivi, looduslikult lõhestatud pinnaga liivakivi, matt pinnaga liivakivi, harjatud pinnaga liivakivi.

Meie valikust leiad erinevaid eksklusiivseid disainplaate. Eksklusiivse tulemuse saad kasutades puidu, kivi, metalli või klaasi imitatsiooniga disainplaate.

Parim lahendus äripindade põrandate jaoks on disainvinüülplaadid! Loomulikult sobivad disainvinüülplaadid ka eramutele, nad annavad võimaluse eramu välimuse eksklusiivsemaks muuta. Disainvinüülplaate on küllaltki lihnte paigaldada, mis tagab kiire töö ja rahuloleva kliendi.

Kasutame kõrgkvaliteetseid disainvinüülplaate, millel on kulumiskindel kiht. Pikk eluiga garanteeritud!
Valides disainvinüülplaadid, valid mugava lahenduse – neid on väga lihtne hooldada ja pesta.

Pakume erinevaid eksklusiivseid plaatimislahendusi seintele, põrandatele ja lagedele.

Võta meiega ühendust – koos leiame parima lahenduse!

Pakume erinevaid plaatimistöid – alates seina- ja põrandaplaatidest eksklusiivsete plaatide ja naturaalse looduskivini välja.

Võta meiega ühendust. Vastame kiiresti Sinu päringule – helista või kirjuta.
Aastate jooksul oleme pakkunud ehitusteenuseid nii eraklientidele, omavalitsustele kui ettevõtetele.

Olgu objekt väike või suur – töö olgu korralik!

Registrikood: 11386445
KMKR nr: EE101154156

Töid teostame Tallinnas ja Harjumaal