Parketi paigaldus, põrandate ehitus ehitus Tallinnas

Põrand peab olema ilus ja korralik, soe ning vaikne.

Parketi paigaldus jäta spetsialisti hoolde. Pisidetailid määravad kvaliteedi. Kas hoolid vaiksest ja mugavast põrandast, millel saab kõndida paljajalu või seal mugavalt ka istuda? Põranda kvaliteet on tuntav iga päev , sest kodu põrandad on kasutuses palju. Nende peal kõnnitakse, mistõttu peab põrand olema soe ja paljale jalale mõnus astuda. Põranda peal ka istutakse ja vahel lausa lamatakse, mis tähendab, et põrand võiks olla heast materjalist ning pigem sooja kui külma õhkav.

Paljudes kodudes katab põrandaid vaip, kuid seda tihti seetõttu, et põranda üle ei olda uhked. Kaunis põrand võib aga olla kodu üldise välimuse, stiili ning hubasuse juures määrav komponent, andes ruumile hubasust, kodusoojust ning stiilset välimust.

Tänu pikaajalisele ja mitmekülgsele kogemusele oleme professionaalid nii tänapäevaste põrandate paigaldamises ja ehituses kui ka vanaaegsete põrandate renoveerimises. Moodsad parkettpõrandad annavad väga laia valikuvõimaluse oma kodu sisustamiseks, muutes selle kiiresti stiilseks ja miljööväärtuslikuks. Kui parkettpõrandate tugevus on kiire paigaldus ning lai valik erinevaid värve ja stiile, siis vanaaegne ja suursugune puitpõrand õhkab luksuslikkust ja majesteetlikkust. Selle soojust hoidev omadus annab kodule hea atmosfääri ja õdusa oleku.

Tegeleme lisaks põrandate paigaldamisele ka nende õlitamise, lakkimise, peitsimise ja tasandamisega. Selleks, et teie põrand oleks võimalikult korralikult tehtud, soovitame kasutada põranda erinevate etappide ehitamisel ja paigaldamisel ühte meeskonda. Nii on töö tegijad teadlikud kogu projektist ning tunnevad teie soove ja ideaalse kodu visiooni paremini. Kogemus näitab, et nii on lõpptulemus teie unistustele vastav.

Aina rohkem tulevad puitpõrandate asemel kasutusele parketid. Tänu koolitatud meeskonnale oskame kvaliteetselt paigaldada nii naturaal-, kork-, laud-, lipp- ning laminaatparketti. Lisaks pakume aluspõranda remonti ja ehitust ning erinevate liistude paigaldust.

Liitu meie infokirjaga!

Soovid rohkem infot parimatest ehituspraktikatest, uutest materjalidest ja sisekujundusnippidest? Saada meile oma e-posti aadress!

Vajad parketi paigaldust, aluspõranda remonti, või vana põranda lihvimist ja lakkimist?

Võta meiega ühendust. Omame pikaaegset kogemust ning pakume oma klientidele head teenindust. Kõikidele töödele garantii. Vastame kiiresti Sinu päringule – helista või kirjuta.
Aastate jooksul oleme pakkunud ehitusteenuseid nii eraklientidele, omavalitsustele kui ettevõtetele.

Olgu objekt väike või suur – töö olgu korralik!

Registrikood: 11386445
KMKR nr: EE101154156

Töid teostame Tallinnas ja Harjumaal