Reoveemahutite, septikute ja imbväljakute müük ja paigaldus üle Eesti

Reoveemahutid

Reoveemahutit ja septikut on võimalik paigaldada igasuguse pinnasega kinnistule. Kui Sinu kinnistul puudub tsentraalne reoveetorustik on soodsaimaks lahenduseks paigaldada reovete kogumiseks reoveemahuti või septik.

Liitu meie infokirjaga!

Soovid rohkem infot parimatest ehituspraktikatest, uutest materjalidest ja sisekujundusnippidest? Saada meile oma e-posti aadress!

Kui Sinu kinnistul puudub tsentraalne reoveetorustik on soodsaimaks lahenduseks paigaldada reovete kogumiseks reoveemahuti. Reoveemahuti on mõeldud neile, kelle elukohas pole tsentraalset kanalisatsiooni ja piirangute tõttu ei ole võimalik paigaldada septikut koos imbväljakuga.

Reoveemahutid on tehtud tugevast materjalist ja on õige paigalduse korral pika kasutusajaga – võivad kesta aastakümneid.

Mahuti valikul soovitame lähtuda sellest kui palju tekib keskmiselt ühe pereliikme kohta kuus reovett ning kas majas elatakse aastaringselt. Mahuti suuruse valimisl tasub arvestada samuti asjaoluga – kui tihti olete valmis mahutit tühjendama.

Septiku tööpõhimõte seisneb selles, et majast väljuvad reoveed suunatakase settemahutisse, kus kambrite süsteemi abil setitatakse ja eraldatakse vees hõljuvad osad. Pärast seda juhitakse ülejäänud vesi edasi imbväljakusse. Õige suuruse ja paigalduse korral on septik väga pika kasutusajaga ja väikeste ülalpidamiskuludega.

Septiku rajamiskulud on reoveemahutiga võrreldes suuremad, kuid tehtav kulu tasub ennast ära oluliselt väiksemate hoolduskuludega. Meie paigaldatavad septikud vastavad EU-standarditele ning on vastupidavad, ilmastiku- ja temperatuurikindlad. Nii mahutit kui septikuid on võimalik varustada ületäitumise alarmiga, mis annab signaaliga märku mahuti tühjendamise vajadusest

Pinnaspuhasti lähedale võib ehitada imbväljaku, kuhu setitatud vesi edasi suunatakse. Imbväljak on septikust väljuva heitvee puhastussüteem, kuhu juhitud heitvesi läbib killustiku ja selle all oleva liiva- mullakihi.

Poorne pinnas on heaks elukeskkonnaks mikroorganismidele, mis lagundavad vees leiduva ja õhutamisest saadava hapniku abil orgaanilised ained veeks ja süsinikdioksiidiks.

Kui imbväljak asetseb septikust kõrgemal, on heitvee eemaldamiseks vaja paigaldada septiku kolmandasse kambrisse või eraldi kaevu pump.

Kui soovid teada milline kanalisatsioonilahendus sobib paremini Sinu pere vajadustele ning arvestab Sinu kodu ja krundi omapära – siis võta meiega ühendust!

Soovid kuivkäimla asemel mugavamat ja praktilisemat lahendust?

Võta meiega ühendust. Ostes meilt mahuti, septiku või imbväljaku koos paigaldusega – on nõustamine meie poolt tasuta.
Aastate jooksul oleme ehitanud üle 30 kilomeetri vee ja kanalisatsioonitorustikke, paigaldanud ligi 100 reoveepumplat, septikut- mahutit koos imbväljakutega.

Olgu objekt väike või suur – töö olgu korralik!

AK Gramen OÜ
Reg.nr: 12649148
KMKR nr: EE101712310