Maalritööd Tallinnas ja Harjumaal

Pakume maaltritöö teenust, mis hõlmab endas klassikalisi maalritöid – erinevate pindade krohvimist, nende tasandamist, pahteldamist, värvimist ning lõppviimistlust.

Ainuke erinevus teistest on see, et meie meeskonda kuuluvad inimesed, kes alles ei õpi, vaid teavad lausa une pealt, mida teevad, tagades tõeliselt hea lõpptulemuse. Nii saad kindel olla, et su koduseinad on sirged ja kaunid, pidades vastu ka kõige karmima kriitikanoole. Hästi krohvitud seinad on kauni kodu aluseks, sest seinad ja nende kvaliteet on teil silme ees igapäevaselt. Ühtlane sein on kvaliteedi märk!

Kui varem hõlmas maalritöö endas vaid pindade krohvimist ning nende pahteldamist ja värvimist, siis viimastel aastatel oleme teinud palju ka erinevaid värvimistehnikaid. Erinevad prits-ja struktuurkrohvimised ning värvimise tehnikad annavad igale kodule võimaluse olla unikaalne ja ainulaadne, sest teist taolist pole mitte kellelgi! Nii muutub kodu veelgi kauniks ja erilisemaks paigaks, sest lisaks heale kodutundele on teie kodul ka huvitav ja omanäoline välimus.

Teostame töid nii era-kui äriklientidele, tehes nii kodusid, bürooruume kui ka koridore ning trepikodasid. (Oskame erinevaid värvimistehnikaid ning prits-ja struktuurkrohvimist.)

Maalritöid teostame Tallinnas ja Harjumaal. Reageerime kiirelt ning suhtleme operatiivselt. Anname oma töödele 2-aastase garantii.

Liitu meie infokirjaga!

Soovid rohkem infot parimatest ehituspraktikatest, uutest materjalidest ja sisekujundusnippidest? Saada meile oma e-posti aadress!

Vajad pindade tasandamist või värvimist?

Võta meiega ühendust. Oleme pika kogemusega korralikud tegijad, kes hoolivad kliendi soovidest, peavad kinni tähtaegadest ning teevad oma tööd kvaliteetselt. Vastame kiiresti Sinu päringule – helista või kirjuta.
Aastate jooksul oleme pakkunud ehitusteenuseid nii eraklientidele, omavalitsustele kui ettevõtetele.

Olgu objekt väike või suur – töö olgu korralik!

Registrikood: 11386445
KMKR nr: EE101154156

Töid teostame Tallinnas ja Harjumaal