Mööbli ja kodutehnika paigaldus. Mööbli transport

Vajad abi kodutehnika paigaldusel? Mööbli komplekteerimisel? Või kolimisel?

Meie osavad ehitusmeistrid on professionaalsete oskustega ka mööbli lahti võtmisel ja kokkupanekul, kodutehnika ühendamisel vee ja kanalisatsiooniga ning vajadusel aitame ka raskete esemete transpordil. Samuti paigaldame sisseehitatud mööblit, siseuksi, valgusteid ja palju muud.

Liitu meie infokirjaga!

Soovid rohkem infot parimatest ehituspraktikatest, uutest materjalidest ja sisekujundusnippidest? Saada meile oma e-posti aadress!

Ostsid uue kodumasina, kuid nüüd on vaja see ka korralikult paigaldada? Selle asemel, et ise pusima hakata, telli oskaja meistrimees, kes paigaldab kõik Sinu kodumasinad lihtsa vaevaga. Naudi oma uusi kodumasinaid ning kasuta neid mõnuga, jättes paigaldusmure meile!

Uued kapid muudavad Sinu kodu kauniks ja stiilseks paigaks. Paraku tulevad poes ilusad kapid koju lahtivõetuna ning nende kokkupanek võib olla tõeliselt tüütu ja aeganõudev tegevus. Säästa end vaevast ning telli meie spetsialist, kes tegeleb erinevate kappide kokkupaneku ja paigaldusega igapäevaselt. Nii saad nautida uue kapi võlu!

Köögimööbel koosneb sadadest väikestest osadest ning nende kokkupanek nõuab meistri osavust. Kaasa antud juhendid on sageli keerulised, mistõttu neist suurt abi pole. See aga tähendab, et kauni köögimööbli saamine võib Sult nõuda tohutult aja-ja närvikulu. Las spetsialistid rabelevad, Sina naudi elu ning uue köögimööbli võimalusi! Telli köögimööbli paigaldus ja alusta toiduvalmistamist uhiuuest köögist.

Kujuta ette, kui mugav on valida poest välja meelepärased valgustid, öelda spetsialistile, kuhu Sa need saada soovid ning seejärel nautida uute valgustite kasutamist. Valgustite paigaldamise teenusega on see võimalik, sest kogu asjaajamine ning töö käigus tekkivate probleemide lahendamine on meie õlgadel.

Sul on vajalikud uksed olemas, koht on samuti teada ning vajad meistrimeest, kes ukse korralikult ette paneks? Meie meeskond tegeleb igapäevaselt uste paigaldamisega, tänu millele pakume kiiret ja professionaalset uksepaigaldamise teenust.

Selleks, et vannitoa kasutus oleks käepärane ja mugav, on vaja mõelda paljudele pisidetailidele. Nii nõuab täiusliku vannitoamööbli kokkupanek rohkelt aega ning kannatust, mis võib Su igapäevaelu palju segada. Tegele rahus oma asjadega ning las meie paigaldame Su vannitoa mööbli. Sinu õlgadele jääb vaid oma uue ja kauni vannitoa nautimine.

Garderoob on tänuväärt ruum nii kodudes kui kontorites. Vastupidav garderoobimööbel kestab kaua, kui see on kokku pandud ja paigaldatud spetsialistide poolt, kes tunnevad mööblitükkide omadusi. Meie meeskond tegutseb kiirelt ja oskuslikult, paigaldades teile turvalise garderoobi.

Vali välja endale sobivaim kaupluse sisustus, telli meie meeskond ning seejärel naudi vaid uue sisustusega kaasnevat ilusat välimust. Kogu paigaldamise ja kokkupanemise mure jäta meie kanda, sest oleme selles osavad. Paigaldame kaupluse sisustust soodsalt ja kiirelt.

Kontorites on palju mööblit, mille paigaldamine nõuab palju aega ja keskendumist. Meie kogenud meeskond paneb õigete tööriistade ja korralike vahenditega teie kontorimööbli kiiresti kokku ning paigaldab selle vajalikesse kohtadesse.

Sul on vaja transportida mõni mööbliese ühest kohast teise, kuid endal puudub selleks vajalik sõiduvahend või jõud? Telli meie professionaalne meeskond, kes pakendab Su mööblieseme korralikult, sõidutab selle meie kaubikuga vajalikku kohta ning aitab uues kohas selle ka õigesse kohta paigaldada. Hoiame Su mööblit hästi, sest mõistame, et tegemist on Sinu jaoks oluliste asjadega.

Oled kolinud ning nüüd on vaja kastides olevad mööblid ja muud esemed taas lahti pakkida? Jäta see aeganõudev tegevus meie ülesandeks, sest tuleme sellega hästi toime. Tegeleme mööbli lahtipakkimisegea igapäevaselt ning seetõttu oleme selles osavad ja kiired.

Sul on unistuste köögimööbel kodus olemas, kuid selle kasutamisest eraldab veel vaid selle ühendamine vee ja kanalisatsiooniga? Ära hakka ise katsetama, vaid lase spetsialistidel töö ära teha.

Vajad abi kodumasinate paigaldusega, vee- ja kanalisatsioonivõrku ühendamisega ja mööbli komplekteerimisega?

Võta meiega ühendust. Vastame kiiresti Sinu päringule – helista või kirjuta.
Aastate jooksul oleme pakkunud ehitusteenuseid nii eraklientidele, omavalitsustele kui ettevõtetele.

Olgu objekt väike või suur – töö olgu korralik!

Registrikood: 11386445
KMKR nr: EE101154156

Töid teostame Tallinnas ja Harjumaal