Lammutustööd. Hoonete lammutamine ja utiliseerimine

Lammutustööd. Eluhoonete, ärihoonete, platside lammutus ja utiliseerimine

Lammutustööd nõuavad hoolikat planeerimist ja asjatundlikku teostust. Võtame enda kanda kogu protsessi alustades lammutusprojekti ja kooskõlastuste hankimisest kuni ohutu lammutustöö ja jäätmete utiliseerimiseni.

Liitu meie infokirjaga!

Soovid rohkem infot parimatest ehituspraktikatest, uutest materjalidest ja sisekujundusnippidest? Saada meile oma e-posti aadress!

Lammutustööd üle Eesti. Rajatiste ja hoonete lammutamine.

Võtame vastu ka tehniliselt keerulisi väljakutseid. Omame kaasaegset tehnikat ja pikaajalist kogemust lammutustööde läbiviimisel ning tagame kogu protsessi ohutu, kiire ja professionaalse korraldamise.

Lammutame puidust ja kivist eramuid, viies läbi suuremaid ja väiksemaid projekte.

Meie tegevusvaldkonda kuuluvad suvilate, eramajade ning abihoonete täielik või osaline lammutamine. Kaevame välja ja lammutame vundamente ja raudbetoonpõhiseid rajatisi. Tegeleme lammutustöödest tekkiva jäätme sorteerimise ja purustamisega ning taaskasutamiseks kõlbmatu sodi utiliseerimisega.

Ärihoonete lammutamine on väga nõudlik valdkond, sest ehitised erinevad üksteisest olulisel määral.

Tänu professionaalsele meeskonnale ja kaasaegsele tehnikale saame masinlammutuse kombineerida käsilammutusega ning ükski töö ei käi meil üle jõu. Lammutame nii tellis-, kõrg- kui monoliithooneid, samuti kessoone ja pommivarjendeid.

Kui vajad abi betoonaluste ja asfaltplatside üleskaevamisel ning materjali taaskasutamise eesmärgil purustamisel, siis meie oleme selleks õige ettevõte.

Oleme tegutsenud juba pikki aastaid, omades väga mitmekesist ja laia kogemust. Omame kaasaegset tehnikat, mis võimaldab üleskaevatava betooni purustada. Purustatud materjal on kasutatav teede ja platside aluste rajamisel.

Vajad professionaalset abi lammutustööde korraldamisel ja täide viimisel?

Võta meiega ühendust. Vastame kiiresti Sinu päringule – helista või kirjuta.
Aastate jooksul oleme pakkunud ehitusteenuseid nii eraklientidele, omavalitsustele kui ettevõtetele.

Olgu objekt väike või suur – töö olgu korralik!

Registrikood: 11386445
KMKR nr: EE101154156

Töid teostame Tallinnas ja Harjumaal