Kipsitööd Tallinnas ja Harjumaal

Uskumatu, kui palju võib ruumile juurde anda mõne vaheseina ära võtmine või juurde ehitamine!

Tihti piisab vaid natuke ruumi planeeringu muutmisest ja kohandamisest, et saavutada värske hingamine ja põnev lahendus. Nii saad muuta oma olemasolev pind otstarbekamaks ning kasutada ruumi uute eesmärkidega.

Pakume kipsitöid, mis hõlmavad endas kogu tööprotsessi. Nii saavad teoks su ammused unistused, olgu need nii keerulised ja ambitsioonikad kui tahes. Paigaldame meisterliku kergusega kipsplaate nii metall-kui ka puitkarkassile, sise-ja vaheseinte ehitust, samuti lagede ehitust ning seinte vooderdamist kipsplaadiga. Meie koolitatud meeskond teostab ka kipsseinte ja -lagede pahteldamist ning värvimist, tänu millele on sul probleeme ja lahendamist vajavaid remontülesandeid vähem. Kõik ühest kohast!

Ehk teisisõnu teeme teie ruumidesse vajalikud vaheseinad, paigaldame kipsplaadid ning pahteldame ja värvime need üle. Seda kõike nii kiirelt, kui on mõistlik ning nii soodsalt, kui hea kvaliteet võimaldab.

Kipsitöid teostame Tallinnas ja Harjumaal. Reageerime kiirelt ning suhtleme operatiivselt.
Anname oma töödele 2- aastase garantii.

Liitu meie infokirjaga!

Soovid rohkem infot parimatest ehituspraktikatest, uutest materjalidest ja sisekujundusnippidest? Saada meile oma e-posti aadress!

Vajad uut vaheseina või soovid paigaldada kipsplaate?

Võta meiega ühendust. Oleme pika kogemusega korralikud tegijad, kes hoolivad kliendi soovidest, peavad kinni tähtaegadest ning teevad oma tööd kvaliteetselt. Vastame kiiresti Sinu päringule – helista või kirjuta.
Aastate jooksul oleme pakkunud ehitusteenuseid nii eraklientidele, omavalitsustele kui ettevõtetele.

Olgu objekt väike või suur – töö olgu korralik!

Registrikood: 11386445
KMKR nr: EE101154156

Töid teostame Tallinnas ja Harjumaal