Katusetööd. Katuste paigaldus

Katuste paigaldus. Professionaalsed katusetööd

Õigesti paigaldatud ja kvaliteetsetest materjalidest katused kestavad aastakümneid. Olenevalt sellest, millisele hoonele katust vajad, saame pakkuda välja erinevast hinnaklassist ja erinevate omadustega katusekatteid. Katusetööd usalda asjatundjatele!

Liitu meie infokirjaga!

Soovid rohkem infot parimatest ehituspraktikatest, uutest materjalidest ja sisekujundusnippidest? Saada meile oma e-posti aadress!

Kvaliteetse ja õigesti paigaldatud kivikatuse eluiga on kuni 60 aastat. Kivikatus on hea helide isoleerija – isoleerib nii rahe, vihma kui ka liikluse poolt tekitatud müra. Kivikatuse kõige suuremaks eeliseks on tema esinduslik välimus ja kvaliteet. Kivikatused annavad garantii vee- ja külmakindluse osas.

Plekkkatus kaitseb teie kodu vihma ja külma eest.
Kui maja konstruktsioon eeldab kerget katust, siis on plekkkatus just see õige valik!

Plekkkatuse eeliseks on kiire paigaldus ja hea vastupidavus. Plekkkatus takistab sambla vohamist, prahi kogunemist ja ei ima sisse niiskust.

Bituumensindel katused sobivad hästi nii suvliatele, aiamajadele, eramutele ja ka väikese kaldega katustele. Hea vastupidavus temperatuuri- ja ilmamuutustele!

Meilt saad bituumsindelkatused kiirelt ja kvaliteetselt!

Kui otsite soodsat katust on eterniitkatus just see õige valik. Eterniitkatust on lihtne paigaldada ning selleks ei kulu ka palju aega. Eterniitkatus on ilmastikukindel ja vastupidav temperatuurimuutustele.

Eterniitkatus on kauakestev ja soodne!

Soovid kvaliteetset ja vastupidavat katust?

Võta meiega ühendust. Vastame kiiresti Sinu päringule – helista või kirjuta.
Aastate jooksul oleme pakkunud ehitusteenuseid nii eraklientidele, omavalitsustele kui ettevõtetele.

Olgu objekt väike või suur – töö olgu korralik!

Registrikood: 11386445
KMKR nr: EE101154156

Töid teostame Tallinnas ja Harjumaal