Jahutussüsteemide ehitus ja hooldus

Jahutussüsteemid hoiavad ruume liigse kuumenemise eest, säilitades ka ventilatsiooni ja niiskustaseme tasakaalu.

Küte, ventilatsioon ja jahutussüsteem on omavahel tihedalt seotud, sest vaid koostööl ja läbimõeldud lahendusega tagatakse ruumides meeldiv temperatuur, hea õhu kvaliteet ja sobilik niiskustase.

Süsteemid, nende projekteerimine ja ehitus erinevad vastavalt hoone tüübile. Seetõttu tasub skeptiliselt suhtuda standardlahendustesse, kuna need ei pruugi teie hoone puhul sobida. Meie ehitame ja hooldame jahutussüsteeme nii eramajadele kui ka äriobjektidele, samuti teostame tööstuslahendusi, lähenedes igale hoonele individuaalselt.

Pakume nii jahutusonvektorite kui ka -palkide süsteemide ehitust, samuti täpis-ja portatiivseid konditsioneere. Tegeleme serveriruumide jahutuse ning õhksoojuspumpade paigaldamisega.

Lisaks jahutussüsteemide ehitusele teostame üle-Eestiliselt ka nende hooldust. Regulaarne hooldus spetsiaalsete vahenditega aitab hoida süsteemi töökorras aastaid, pakkudes puhast ja ventileeritud õhku, head hapniku-ja niiskustaset ja meeldivat temperatuuri igas ruumis.

Liitu meie infokirjaga!

Soovid rohkem infot parimatest ehituspraktikatest, uutest materjalidest ja sisekujundusnippidest? Saada meile oma e-posti aadress!

Vajad jahutussüsteemi ehitust või hooldust?

Võta meiega ühendust. Vastame kiiresti Sinu päringule – helista või kirjuta.
Aastate jooksul oleme pakkunud ehitusteenuseid nii eraklientidele, omavalitsustele kui ettevõtetele.

Olgu objekt väike või suur – töö olgu korralik!

Registrikood: 11386445
KMKR nr: EE101154156

Töid teostame Tallinnas ja Harjumaal