Isolatsioonitööd

Korralik isolatsioon on hoonete ja torustike pikaaegsel säilimisel määrava tähtsusega.

Seetõttu tuleb hoolikalt valida, kellel lasta isolatsioon teha. Meie oleme spetsialiseerunud nii soojus- kui ka külmaisolatsioonile ja seda nii hoonesiseselt kui ka tööstuslikult. Lisaks isoleerimisele pakume ka põhjalikku konsultatsiooni ning hooldust, objekti ettevalmistust ja materjalide komplekteerimist. Kui vajalik, siis kasutame isolatsioonijärgselt ka erinevaid kattematerjale.

Isolatsioonitööde liike on mitmeid. Tänu pikaaegsele kogemusele oskab meie kvalifitseeritud meeskond teostada neid kõiki. Selle, milline sobib teile kõige paremini, selgitame välja konsultatsiooni käigus.

Hoonesiseselt paigaldame ventilatsioonikanalite soojus-, niiskus- ning tuletõkkeisolatsiooni. Samuti kanalisatsiooni-, vihmaveetorustike- ning vee-ja küttesüsteemide isolatsiooni. Soojustame ka kortermajade torusid ja tegeleme jahutussüsteemide isolatsiooniga.

Tööstuslikult isoleerime erinevaid katlaid, pumbajaamu, soojasõlmesid ja mahuteid. Ka oleme soojustanud tehnoloogilisi torustikke ja trasse, erinevaid korstnaid ja tööstuslikke seadmeid.

Kõige tavapärasemalt soovivad kliendid isoleerida kütte-, kanalisatsiooni-, vee- ning ventilatsiooni- ja jahutustorustikke. Tegeleme ka nii katuste, seinte kui põrandate ja fassaadide isoleerimisega. Samuti erinevate külmkambrite ja mahutite termilise isoleerimisega.

Kvaliteetne isolatsioon tagab tulemuse pikkadeks aastateks!

Liitu meie infokirjaga!

Soovid rohkem infot parimatest ehituspraktikatest, uutest materjalidest ja sisekujundusnippidest? Saada meile oma e-posti aadress!

Vajad isolatsioonitöid?

Võta meiega ühendust. Vastame kiiresti Sinu päringule – helista või kirjuta.
Aastate jooksul oleme pakkunud ehitusteenuseid nii eraklientidele, omavalitsustele kui ettevõtetele.

Olgu objekt väike või suur – töö olgu korralik!

Registrikood: 11386445
KMKR nr: EE101154156

Töid teostame Tallinnas ja Harjumaal