Hoonete-lammutamine-lammutustööd-jäätmete-purustamine

Lammutustööd üle Eesti. Rajatiste ja hoonete lammutamine.

Võtame vastu ka tehniliselt keerulisi väljakutseid. Omame kaasaegset tehnikat ja pikaajalist kogemust lammutustööde läbiviimisel ning tagame kogu protsessi ohutu, kiire ja professionaalse korraldamise. Et teie elu oleks veelgi lihtsam, koostame lammutusprojekti, hangime vajalikud kooskõlastused ja vormistame omavalitsuses lammutustööde teostamiseks vajaliku lammutusloa.

Lammutusprotsess koosneb neljast peamisest osast. Esimeses etapis koostame lammutusprojekti, saame sellele kooskõlastused ning vormistame lammutusloa. Sellele järgneb lammutusala ohutuks muutmine piirdeaedade rajamisega ja muud ettevalmistustööd. Kolmas etapp on hoone või rajatise lammutamine. Neljandas etapis toimub ehitusjäätmete sorteerimine, taaskasutatavate materjalide purustamine ning kogu lammutusest allesjäänud sodi äravedu ja utiliseerimine.

Lammutame hooneid, rajatisi ja tööstuskomplekse. Võtame vastu erineva keerukusastmega rajatiste lammutamistöid ning kõrgendatud ohutustasemega ja äärmiselt ohtlikke objektide lammutamist. Usalda hoonete lammutamine meie kätte!

Küsi hinnapakkumist

Liitu meie infokirjaga!

Soovid rohkem infot parimatest ehituspraktikatest, uutest materjalidest ja sisekujundusnippidest? Saada meile oma e-posti aadress!

Kõik lammutustööd- rajatiste ja hoonete lammutamine. Sinu maja vajab lammutamist?

Võta meiega ühendust. Vastame kiiresti Sinu päringule – helista või kirjuta.
Aastate jooksul oleme pakkunud ehitusteenuseid nii eraklientidele, omavalitsustele kui ettevõtetele.

Olgu objekt väike või suur – töö olgu korralik!

Registrikood: 11386445
KMKR nr: EE101154156

Töid teostame Tallinnas ja Harjumaal