Fassaaditööd. Fassaadide ehitus, paigaldus, soojustus

Fassaaditööd Tallinnas ja Harjumaal

Fassaad määrab maja välisilme ja vastupidavuse ilmastikutingimustele. See tähendab, et tegemist on hoone konstruktsiooni esimese kaitsekihiga väliste mõjutuste eest. Soovid kaunist fassaadi, mis aitab kaasa ka energiasäästlikkusele ja soojuspidavusele? Ehitame fassaade uutele hoonetele ja soojustame ning vahetame ka vanemate ehitiste fassaade.

Liitu meie infokirjaga!

Soovid rohkem infot parimatest ehituspraktikatest, uutest materjalidest ja sisekujundusnippidest? Saada meile oma e-posti aadress!

Paigaldame puitfassaade kasutades kõrgkvaliteetseid materjale. Meie töötajad on aastatepikkuste kogemustega ehitajad. Pakume Sulle terviklahendust puitfassaadide paigaldamisel nii soojusomaduste parandamise eesmärgil kui ka eesmärgil lihtsalt muuta hoone välisilmet.

Tee oma majale head – vali fassaad, mis kestab!

Voodrilaua vahetusel soovitame fassaadi ka soojustada. Õigesti soojustatud hoones võib saavutada märgatava energiasäästu küttekuludelt!

Krohvfassaad sobib väga hästi vanade majade renoveerimiseks. Kuna krohvfassaadi püsivus sõltub krohvi segust, siis soovitame kvaliteetset silikonkrohvi.

Meie kliimas sobib ka kasutada lubikrohvi, mis on ehk veidike taskukohasem kui silikonkrohv.

Vastavalt kliendi soovile kasutame ka mineraalkrohvi, akrüülkrohvi, savikrohvi ja paberkrohvi. Meie kollektiiv koosneb aastatepikkuste kogemustega fassaadipaigaldajatest ja krohvijatest.

Plekkfassaad kaitseb Sinu kodu vihma ja külma eest. Kui otsid soodsat võimalust oma majale fassaadi paigaldada on plekkfassaad just see õige valik!
Soodne ja kiire plekkfassaadi paigaldus tõstab Sinu maja turuväärtust ja tagab kaitse ilmastiku eest. Plekkfassaadid on levinud tööstus- ja laohoone seinakattematerjalina, aga sobib ka ideaalselt kortermajadele ja eramutele. Omame pikaajalist kogemust plekkfassaadide paigaldamises!

Korralik projekt annab hea ülevaate hoonele loodavast ventilatsioonisüsteemist, vajaminevatest tarvikutest ning on kasulikuks aluseks hinnapakkumiste küsimisel ja süsteemi ehitamisel.

Plaatfassaadidest paigaldame Tempex, Tempsi, Kivex ja Creaton plaate. Plaatfassaad tagab Sulle tõhusa ilmastikukaitse kõigil neljal aastaajal.

Meie Eesti kliimas on fassaadi plaatimine väga levinud lahendus. Välimuselt esinduslik ja korrektne plaatfassaad on ka pika eluajaga.

Fassaadi plaatimine on tõhus viis anda kortermajale uus ilme soodsalt ja kiiresti. Lisaks sellele tõuseb ka hoone turuväärtus.

Küsi pakkumist! Kvaliteetsed fassaadiplaadid ning aastateapikkuste kogemustega paigaldajad.

Soojusta oma maja, et säästa energiat! Suurendades hoone soojapidavust säästad kõvasti küttekuludelt. Lisaks on soojustatud maja turuväärtus kõrgem kui soojustamata majal.

Soojustades oma fassaadi saad enda majale kaitsekihi ilmastiku eest.

Kui Sinu siseruumide temperatuur kipub kõikuma, siis ka sellele probleemile leiad lahenduse fassaadi soojustamise näol. Hoone jahtub varasemast aeglasemalt ning suvel hoiab fassaad soojuse kauem eemal. Nii püsib maja suvel kauem jahedana!

Teostame erinevaid lisatöid fassaadiga. Küsi lisainformatsiooni meie suure kogemustepagasiga kollektiivilt!

Lisaks fassaadide paigaldamisele tegeleme ka katuseplekkide, aknaplekkide, karniisiplekkide, harjaplekkide, otsaplekkide, räästaplekkide, liiteplekkide, neeluplekkide, lumetõkkeplekkide, korstnaplekkide, korstnamütside, ääreplekkide, sokliplekkide ja parapett-plekkide paigaldamisega.

Pakume erinevaid vihmaveesüsteemide lahendusi ning paigaldame ka katuseluuke. Oled huvitatud mõnest muust lisatööst seoses fassaadidega? Võta meiega ühendust ja leiame koos lahenduse!

Meie jaoks ei ole ükski probleem tähtsusetu probleem!

Vajad abi fassaadi paigalduse, soojustamise või teiste fassaaditöödega?

Võta meiega ühendust. Vastame kiiresti Sinu päringule – helista või kirjuta.
Aastate jooksul oleme pakkunud ehitusteenuseid nii eraklientidele, omavalitsustele kui ettevõtetele.

Olgu objekt väike või suur – töö olgu korralik!

Registrikood: 11386445
KMKR nr: EE101154156

Töid teostame Tallinnas ja Harjumaal