Elektritööd Tallinnas ja Harjumaal

Kui hindad kodu turvalisust ning soovid ebameeldivaid tuleõnnetusi eemal hoida, siis tasub kindlasti palju tähelepanu pöörata elektrijuhtmetele ning kogu elektrisüsteemile.

Pole harvad juhused, kui punane kukk on katusele jõudnud elektrilühiste ning kehvade juhtmete tõttu. Hoia oma kodu, vara ning perekonda! Meie kvalifitseeritud elektrikud paigaldavad ja vahetavad elektrijuhtmeid nii uutel kui ka vanadel majadel, et saaksid rahuliku südamega magada või kodust eemal olla.

Soovitame elektritööd teostada kapitaalremondi käigus, sest nii on kergem vanu juhtmeid seinast kätte saada ning uusi paigaldada. Elektrijuhtmed asetsevad sageli seinte sees ning nende kätte saamine ilma tapeeti või seinavärvi kahjustamata pole tihtipeale võimalik. Uuemate lahendustena oleme elektrijuhtmed seina sisemuse asemel juhtinud delikaatselt ja huvitavalt mööda seinaääri. Nii saab kodu lisaks turvalisusele ka stiilsem ja omanäolisem.

Tihti eelistavad inimesed “parandada” juhtmeid teibiga ning hoida niiviisi elektriku pealt raha kokku. Sellised juhtmed on aga väga ohtlikud ja ebaturvalised, viies kergesti tõsiste tagajärgedeni. Rahulik uni ja kerge südamega kodust eemalolek on seda väärt, et investeerida korralikku elektrisüsteemi.

Hoia oma kodu turvalisena! Vahetame vanad elektrijuhtmed välja ning paigaldame uue elektrisüsteemi.

Elektritöid teostame Tallinnas ja Harjumaal. Reageerime kiirelt ning suhtleme operatiivselt.
Anname oma töödele 2-aastase garantii.

Liitu meie infokirjaga!

Soovid rohkem infot parimatest ehituspraktikatest, uutest materjalidest ja sisekujundusnippidest? Saada meile oma e-posti aadress!

Vajad elektrijuhtme või pistiku vahetust? Või soovid paigaldada uut elektrisüsteemi?

Võta meiega ühendust. Oleme pika kogemusega korralikud tegijad, kes hoolivad kliendi soovidest, peavad kinni tähtaegadest ning teevad oma tööd kvaliteetselt. Vastame kiiresti Sinu päringule – helista või kirjuta.
Aastate jooksul oleme pakkunud ehitusteenuseid nii eraklientidele, omavalitsustele kui ettevõtetele.

Olgu objekt väike või suur – töö olgu korralik!

Registrikood: 11386445
KMKR nr: EE101154156

Töid teostame Tallinnas ja Harjumaal