Elektritööd siseruumides s.h vannitubades

Siseruumides läbiviidavad elektritööd hõlmavad endas erinevate pistikute ja lülitite paigaldust, vahetust, hooldust ning teisi töid.

Samuti hoolitseme kõiksuguste elektrijuhtmete ja kaablite, valgustite ja liikumisandurite, aga ka elektripõrandakütte paigaldamise, hooldamise ning vahetamise eest. Soovitame ise selliseid ohtlikke töid ette mitte võta, sest tagajärjed võivad olla kurvad. Jäta need hoopis meie kanda, sest oleme elektritööde asjatundjad.

Soovid hoopis ühendada pliidi, pesumasina või mõne muu kodumasina elektrivõrku? Või teed remonti ning soovid kontrollida/välja vahetada amortiseerunud elektrijuhtmed? Väga hea, sest meie oleme selliste tööde kvalifitseeritud spetsialistid! Hea on teada, et koduses majapidamises peaks elektrijuhtmeid vahetama iga 30 aasta tagant, et vältida vanade ja katkiste juhtmete põhjustatavaid probleeme ja rikkeid. Vana elektrisüsteem on olnud nii mõnegi põlengu põhjustaja.

On oluline, et Su kodus, olgu selleks siis korter või eramaja, oleks kõik elektritööd hoolikalt tehtud ning töötaksid laitmatult. Ainult nii saad Sa kindel olla, et Su kodu on turvaline nii endale kui teistele pereliikmetele. See ongi tähtis.

Liitu meie infokirjaga!

Soovid rohkem infot parimatest ehituspraktikatest, uutest materjalidest ja sisekujundusnippidest? Saada meile oma e-posti aadress!

Vajad elektritööd siseruumides?

Võta meiega ühendust. Vastame kiiresti Sinu päringule – helista või kirjuta.
Aastate jooksul oleme pakkunud ehitusteenuseid nii eraklientidele, omavalitsustele kui ettevõtetele.

Olgu objekt väike või suur – töö olgu korralik!

Registrikood: 11386445
KMKR nr: EE101154156

Töid teostame Tallinnas ja Harjumaal