Elektritööd ja nõrkvoolutööd

Elektritööd Tallinnas ja Harjumaal. Nõrkvoolutööd

On üks ehitustööde liik, mis tasub alati usaldada professionaalidele – elektritööd. Kui päris täpselt ei tea, mida teed, kutsu meid parem appi ja teostame elektritööd ohutult ning kvaliteetselt. Soovid paigaldada liikumisanduri või turvakaamera? Aitame ka nõrkvoolutöödega!

Liitu meie infokirjaga!

Soovid rohkem infot parimatest ehituspraktikatest, uutest materjalidest ja sisekujundusnippidest? Saada meile oma e-posti aadress!

Siseruumides läbiviidavad elektritööd hõlmavad endas erinevate pistikute ja lülitite paigaldust, vahetust, hooldust ning teisi töid.

Samuti hoolitseme kõiksuguste elektrijuhtmete ja kaablite, valgustite ja liikumisandurite, aga ka elektripõrandakütte paigaldamise, hooldamise ning vahetamise eest.

Elektritööd õues hõlmavad endas kõiksuguseid elektriga seotud töid, mis asuvad toaseintest väljapool.

Tööde alla kuuluvad elektriühenduse loomine õue, välisvalgustuse või liikumisandurite paigaldamine, samuti õhukaabli asendamine maakaabliga ning küttekaabli paigaldamine vihmaveerennidesse.

Soovid ühendada kaabliga oma televiisori, telefoni või interneti?

Või paigaldada õue näiteks liikumisanduri või turvakaamera? Sellised elektritööd liigitatakse nõrkvoolutööde alla ning meie oleme nende tegemises meistrid.

Sooviksid, et Su uue kodu ehitamine sujuks kergelt ning tänu professionaalidele oleks iga väiksemgi pisidetail hoolikalt läbi mõeldud?

Elektritööd on iga kodu ehitamisel üheks suuremaks väljakutseks, sest kogu süsteem peab töötama laitmatult ning olema põhjalikult analüüsitud. Kui hindad aastatepikkust töökogemust, siis meie spetsialistid on Sulle õiged partnerid!

Vajad professionaalset abi elektritööde ja nõrkvoolutööde tegemisel?

Võta meiega ühendust. Vastame kiiresti Sinu päringule – helista või kirjuta.
Aastate jooksul oleme pakkunud ehitusteenuseid nii eraklientidele, omavalitsustele kui ettevõtetele.

Olgu objekt väike või suur – töö olgu korralik!

Registrikood: 11386445
KMKR nr: EE101154156

Töid teostame Tallinnas ja Harjumaal