Elektritööd uue elamu ehitusel

Sooviksid, et Su uue kodu ehitamine sujuks kergelt ning tänu professionaalidele oleks iga väiksemgi pisidetail hoolikalt läbi mõeldud?

Elektritööd on iga kodu ehitamisel üheks suuremaks väljakutseks, sest kogu süsteem peab töötama laitmatult ning olema põhjalikult analüüsitud. Kui hindad aastatepikkust töökogemust, siis meie spetsialistid on Sulle õiged partnerid!

Uue elamu ehitamisel on vaja paigaldada peakaitse, elektrikilbid ja mõõtjad, vedada elektrijuhtmestik ning asetada õigetesse kohtadesse vajalik valgustus ja lisaseadmed (sh trafod). Samuti on soovituslik hoolikalt läbi mõelda ja oskuslikult paigaldada pistikupesad ja lülitid, sest neid hakkavad kõik perekonnaliikmed igapäevaselt kasutama. Seetõttu on pistikupesade ja lülitite õige kõrgus ja hea asukoht tähtis.

Kodu ehitamisel paigaldame ka liikumisandurid ning küttekaablid, samuti aitame välja mõelda ja paika panna kogu kodumasinate asetuse ja elektrilise süsteemi, alates pliitidest boilerite ja saunakeristeni välja.

Liitu meie infokirjaga!

Soovid rohkem infot parimatest ehituspraktikatest, uutest materjalidest ja sisekujundusnippidest? Saada meile oma e-posti aadress!

Vajad elektritöid uuele elamule?

Võta meiega ühendust. Vastame kiiresti Sinu päringule – helista või kirjuta.
Aastate jooksul oleme pakkunud ehitusteenuseid nii eraklientidele, omavalitsustele kui ettevõtetele.

Olgu objekt väike või suur – töö olgu korralik!

Registrikood: 11386445
KMKR nr: EE101154156

Töid teostame Tallinnas ja Harjumaal