Betoonitööd üle Eesti

Betoonitööd peavad olema tehtud professionaalide poolt.

Need määravad ära hilisema hoone kasutusmugavuse, soojussüsteemide töötavuse ning üldise välimuse.

Seetõttu on soovituslik tellida betoonitöödeks ettevõte, kellel on pikk kogemustepagas, vajalikud tööriistad ja eeskujulik suhtumine töösse.

Meil on erinevate betoonitööde aastatepikkune kogemus. Oleme ellu viinud mitmesuguseid projekte, alustades lihtsamatest eramajatöödest ning lõpetades mahukamate ärihoonetega. Suhtume igasse klienti lugupidamise ja austusega, lähenedes just tema projektile individuaalselt.

Suudame pakkuda erinevaid betoonitöid nii tööstus-ja kaubandushoonetele, korter-ja eramajadele, aga ka infrastruktuuride objektidele. Erinevad betoonkonstruktsioonid, raudbetoonelemendid, nende paigaldus ja monolitiseerimine on samuti meie tegevusvaldkonnad.

Võtke meiega julgelt ühendust! Teeme teile hinnapakkumise ning leiame viisi, kuidas teostada vajalikud betoonitööd kiirelt ja asjalikult.

Liitu meie infokirjaga!

Soovid rohkem infot parimatest ehituspraktikatest, uutest materjalidest ja sisekujundusnippidest? Saada meile oma e-posti aadress!

Enne betooni valamist tuleb panna suurt rõhku põhjalikule eeltööle. Me oleme betoonpõrandaid teinud juba mitmeid aastaid, tänu sellele oskame kogemustele põhinedes pöörata tähelepanu kvaliteetsele ettevalmistusele, läbimõeldud lahendusele ja hea lõpptulemuse saavutamiseks vajaminevatele pisidetailidele.

Põrandate valamine on ehitusvaldkonnas üks levinuimaid tööde liike. Oleme valanud nii väikeseid, mõneruutmeetrisi põrandapinde, aga ka neid, mille suurus jääb rohkem kui sadadesse. Betoonkihi paksus sõltub teie soovidest, oleme paindlikud ning võimaldame betoonkihte paksuses 20-140 mm.

Betoonist vahelaed on vastupidavad ja helisummutavad, olles heaks valikuks nii kodu-kui kontorihoones. Oleme ehitanud monoliitseid betoonist vahelagesid, seinasid, talasid ja poste, samuti massiivseid betoonplatse ja püstitanud erineva keerukusastmega monoliitehitisi.

Tegeleme ka raudbetoonkonstruktsioonide ehitusega. Teostame töid nii normaal-, armeeritud kui kiudbetooniga.

Oleme võimelised teostama kvaliteetset raudbetoonelementide montaažitöid koos monolitiseerimisega. Lisaks tegeleme ka paigalvalatavate raudbetoonkonstruktsioonide, rostvärkide ja tugimüüride ehitusega.

Vajad betoonitöid?

Võta meiega ühendust. Vastame kiiresti Sinu päringule – helista või kirjuta.
Aastate jooksul oleme pakkunud ehitusteenuseid nii eraklientidele, omavalitsustele kui ettevõtetele.

Olgu objekt väike või suur – töö olgu korralik!

Registrikood: 11386445
KMKR nr: EE101154156

Töid teostame Tallinnas ja Harjumaal